SIVUKARTTA     |     TULOSTA

 

PUULAAKI 2013

Lohko Sininen 

S1 Kuparivuoren koulu: Mika Lehtinen, Helle Vuorenmaa, Timo Järvinen, Samuel Kaila, Samu Seppä, Meri Jaakkola.

S2 Piisami Blues:  Mika Matarmaa, Timo Niemi, Esa Korolainen, Jouni Virta, Simo Perho. 

S3 Mäkeläinen: Erkki Mäkeläinen, Kai  Kivilä, Seppo Välitalo, Jarmo Saarinen.

S4 Lännen Tractors: Markku Pulliainen, Teuvo Myyryläinen, Jani Hägg, Risto Hämäläinen, Sami Haaja, Olli Viljanen.

S5 Vesamot: Pasi Vesamo, Timo Vesamo, Markus Vesamo,  Johanna Vesamo,  Simo Tapani. 

S6 Rotary Club: Seppo Lehto, Risto Jaakkola, Tapani Kastio, Pentti Alanen.

 

Lohko Punainen

P1 Pasistit: Pasi Sillanpää, Pasi Kivilä, Pasi Koivu, Heikki Ala-Nissilä.

P2 Hydoring: Pertti Pihtilä, Hannu Rajala, Toni Prusila, Jarkko Leinonen.

P3 LähiTapiola Areena: Jesse Sillanpää, Risto Varjamo, Seppo Mäkilä,

P4 Sarasport: Juha Jalonen, Aleksi Lehtimäki, Toni Sillanpää, Martti  Salonen. 

P5 Napaketut: Timo Matarmaa, Rami  Matarmaa, Eino Merta, Antti Kärkkäinen.

P6 Tikat Team: Tiina Rajala, Kalle Heikkilä, Jouko Pihtilä, Daniel Mehtonen, Veikko Rantala.

 

 

                                                                         

PELATUT PELIT 14.1.-13 Maanantai

Kuparivuoren koulu    32211  = 9 Samu, Helle, Timo, Mika

                               123456

Vesamot                  1            = 1 Timo, Asko, Simo.

iltapeli:

Kuparivuoren Koulu  111    1 = 4 Samu, Helle, Timo, Mika.

Mäkeläinen                      11   = 2 Seppo, Seppo, Erkki.

17.1.-13 Torstai

Lännen Tractors        1  21 = 4    Markku, Teuvo, Jani, Risto.

Piisami Blues         53  1     = 9   Simo, Esa, Timo, Mika.

Iltapeli:

Hydoring                1212 2 = 8 Pertti, Hannu, Toni, Jarkko.

Sarasport                       1  = 1 Aleksi, Toni, Martti, Juha.

 

21.1.-13 Maanantai

Pasistit         1 3 11 = 6   Pasit, Heikki.

Napaketut      2 1   =  3  Antti, Rami, Timo, Eino.

Iltapeli:

Rotary Club   2  2 = 4   Tapani, Seppo, Risto, Pentti.

Piisami  Blues     12 11  = 5   Jouni, Simo, Timo, Mika

 

24.1.-13 Torstai

Tikat Team               21 13  = 7  Tiina, Veikko, Kalle, Jouko.

LähiTapiola Areena      1   2 = 3  Jarmo, Risto, Seppo.

Iltapeli:

Lännen Tractors    11     = 2   Olli, Markku, Teuvo, Jani.

Mäkeläinen        12   31  = 7    Jarmo, Seppo, Erkki.

 

28.1.-13 Maanantai

Hydoring     112 = 4   Pertti, Toni, Jarkko.

Pasistit   113      = 5   Pasit, Heikki.

Iltapeli:

Sarasport                    1    4 = 5  Martti, Toni, Juha.

LähiTapiola Areena  31  12   = 7  Jarmo, Risto, Seppo.

 

31.1.-13 Torstai

Napaketut    1    1   = 2  Eino, Antti, Rami, Timo.

Tikat Team 1 211    = 5  Tiina, Kalle, Daniel, Jouko.

 

3.2.-13 Su

Rotary Club       1  11       = 3   Pentti,Tapani, Seppo, Risto.

Vesamot             11   2     = 4   Timo, Asko, Simo.

 

4.2.-13 Ma

Napaketut                   24     = 6   Eino, Rami, Timo, Antti.

LähiTapiola Areena  11   11  = 4   Pertti, Risto, Seppo, Jarmo. 

 iltapeli:

Mäkeläinen      3 32 1  = 9  Erkki, Jarmo, Seppo.

Vesamot           2   1   = 3 Timo, Asko, Simo.

 

7.2.-13 To

Kuparivuoren koulu   1 2 21  = 6   Samu, Helle, Mika.

Rotary Club               2 4      = 6   Seppo, Risto, Tapani, Pentti.

iltapeli:

Kuparivuoren koulu  124 1 = 8  Samu, Helle, Mika.

Lännen Tractors      3     1  = 4  Markku, Teuvo, Jani, Risto.

 

11.2.-13 Ma

Hydoring                  1121    = 5  Pertti, Hannu, Jarkko, Toni.

LähiTapiola Areena  1      3   = 4  Jarmo, Risto, Seppo, Pertti.

 iltapeli:

Sarasport          2     = 2  Juha, Toni, Martti.

Napaketut    111   11 = 5  Eino, Antti, Rami, Timo.

 

14.2.-13 To

 Mäkeläinen         2     3  = 5  Mäksy, patu, Kaitsu.

Piisami Blues   11   11    =  4  Mika, Simo, Esa, Timo.

 

17.2.-13 Su

Pasistit              12    = 3  Pasi K., Pasi S., Heikki.

Tikat Team  221     3  = 8  Tiina, Kalle, Matti, Veikko.

 

21.2.-13 To

Hydoring      1 2 34 = 10  Pertti, Hannu, Toni, Jarkko.

Tikat Team     1 2    =  3   Tiina, Jouko, Kalle, Daniel.

 

25.2.-13 Ma

Pasistit                       1    1      =  2        Pasit, Heikki.

LähiTapiola Areena      411  2   =  8        Pertti, Risto, Jarmo.

iltapeli:

Rotary Club              21  3  1  = 7  Risto, Seppo, Tapani, Pentti.

Lännen Tractors            1  1    = 2  Olli, Risto, Jani.

 

28.2.-13 To

Kuparivuoren koulu     21  1    = 4   Lauri, Anssi, Helle, Mika.

Piisami Blues             1     4   1  = 6      Simo, Esa, Timo, Mika.

 iltapeli:

Pasistit                   33           =6   Pasit, Heikki.

Sarasport                   2421      = 9  Toni, Aleksi, Martti. 

 

 4.3.-13 Ma

Piisami Blues    24  1      = 7  Mika, Timo, Esa, Simo.

vesamot          1   1  1   = 3   Pasi, Timo, Jari.

5.3.-13 Ma

Rotary Club    1   1    1   =  3   Seppo, Risto, Tapani, Pentti.

Mäkeläinen       11   4      =  6  Erkki, Kai, Jarmo, Seppo.

 

7.3.-13 To

Tikat Team    2  2 1 2 1   = 8  Tiina, Veikko, Kalle, Jouko.

Sarasport        1              = 1  Juha, Martti, Aleksi.

 

11.3.-13 Ma

Hydoring    2  1131  = 8   Pertti, Hannu, Toni, Jarkko.

Napaketut     1         = 1   Eino, Antti, Rami, Timo.

 

Jatkopelit

17.3 Su

Hydoring     22   2   4  = 10  Pertti, Hannu, Toni.

Vesamo           2    1    = 3   Timo, Pasi, Asko.

18.3 Ma

Piisami Blues               1  1  = 2   Simo, Esa, Timo, Mika.

LähiTapiola Areena   11 4  3 = 9   Pertti, Risto, Seppo, Jesse.

19.3 Ti

Mäkeläinen  15  1      = 7   Jarmo, Erkki, Patu.

Napaketut       4  121 = 8   Rami, Timo, Eino.

Iltap.

Kuparivuoren koulu    21      = 3   Helle, Timo, Mika.

Tikat Team                1    521 = 9  Tiina, Jouko, Kalle, Veikko.

 

21.3 To

Tikat Team                     1112  = 5    Tiina, Jouko, Kalle, Veikko.

LähiTapiola Areena    11         = 2    Pertti, Risto, Seppo, Jarmo.

Iltap.

Vesamot                  1111  = 4  Pasi, Simo, Timo, Asko.

Mäkeläinen            2       4 = 6  Erkki, Jarmo, Patu.

 

23.3 La

Hydoring  21         = 3    Pertti, Hannu, Toni, Jarkko.

Napaketut     2112  = 6    Eino, Rami, Timo.

 

26.3 Ti

Lännen Tractors       1  1     = 2   Teuvo, Jani, Risto.

Pasistit                   2  4  21  = 9  3x Pasit, Heikki.

 

27.3 Ke

Kuparivuoren Koulu     211  1  = 5  Anssi, Meri, Helle, Mika.

Piisami Blues              1     3    =Simo, Esa, Timo, Mika.

 

28.3 To  17.30 PRONSSIPELI

LähiTapiola Areena        2  4  21  = 9  Risto, Seppo, Jesse.

Hydoring                         2 1      = 3  Toni, Jarkko, Hannu, Pertti.

iltap. FINAALI

Tikat Team      2       1 = 3  Tiina, Jouko, Kalle, Veikko.

Napaketut     4    112   =8   Eino, Timo, Rami, Antti. 

 

7.4 Su

Sijat 5-6

Mäkeläinen                       32      =5   Erkki, Matti, Jampe.

Kuparivuoren koulu      11     11  = 4  Mika, Timo, Helle, Samuel.

 

7.4 Su

Sijat 7-8.

Piisami Blues       332   1  =  9   Mika, Jouni, Simo, Timo.

Vesamot            1      4    =  5   Timo, Simo, Asko.

7.4 Su

Sijat 9-10.

Sarasport  31     1 = 5  Juha, Merja, Martti

Pasistit         111   = 3 Pasit, Heikki.

 

Sijat 11-12

Lännen Tractors sija 11.

Rotary Club sija 12. (Luovutus).    

  

 

 


 

 

 

 


 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


blank
blankblankblank
blank

© Curling Club Loimaa - Trival Oy